Diamond Tiles Peel and Stick Backsplash for Kitchen Walls ✔ Free shipping on all orders ✔ No Risk – Full Refund Policy 🛒 Download Your Free Guide
| Model Number | LG2401-L2 |
| Brand | Ist Momoreo |
| Product Type | Peel and Stick Backsplash |
| Material | Vinyl |
| Pattern | Rhombus, solid color |
| Color | Summer Velvety Green |
| Size | 12×12 inches / 30×30 cm |
| Thickness | 0.06 inches / 1.2 mm |
| Item Weight | 1.75lb / 794 g |









Reviews
There are no reviews yet.