Diamond Tiles Peel and Stick Backsplash for Kitchen Walls ✔ 3-Year Limited Warranty ✔ Award-Winning Product Design 🛒 100% Satisfaction Guaranteed
| Model Number | LG2401-L1 |
| Brand | Ist Momoreo |
| Product Type | Peel and Stick Backsplash |
| Material | Vinyl |
| Pattern | Rhombus, unpatterned color |
| Color | Prussian Blue |
| Size | 12×12 inches / 30.5×30.5 cm |
| Thickness | 0.06 inches / 1.5 mm |
| Item Weight | 1.75 lb / 794 g |









Reviews
There are no reviews yet.