We are a loyal seller. if you find any dissatisfaction in the shopping process. please contact our customer service in time to solve. we will try our best to do the best service. the product itself problems we will be fully refunded. hope you have a pleasant shopping trip!CodYinFI Floor Chair. Folding Gaming Chair with Back Support. 14 Adjustable Positions. Alloy Steel Frame. Lazy Sofa Lounge for Playing Reading Meditating Room Recliner for Adults. Kids (Blue)
Specifications
| Brand | CodYinFI |
| Video Game Chair Type | Gaming Chair |
| Color | Blue |
| Material | Alloy Steel |
| Seat Depth | 19 in |
| Arm Style | Adjustable Arms |
| Assembled Product Weight | 9.5 lbs |
| Maximum Load Weight | 264 lb |
| Manufacturer | CodYinFI |
| Model | 66636-CYWH |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 42.00 x 21.00 x 4.00 Inches |










Reviews
There are no reviews yet.