/BULYAXIA Floor Chair. Folding Gaming Chair with Back Support. 14 Adjustable Positions. Alloy Steel Frame. Lazy Sofa Lounge for Playing Reading Meditating Room Recliner for Adults. Kids (Blue)
Specifications
| Brand | BULYAXIA |
| Video Game Chair Type | Gaming Chair |
| Color | Blue |
| Material | Alloy Steel |
| Seat Depth | 19 in |
| Features | Adjustable Positioning |
| Assembled Product Weight | 9.5 lbs |
| Maximum Load Weight | 264 lb |
| Manufacturer | BULYAXIA |
| Model | 66636-CYWH |
| Assembled Product Dimensions (L x W x H) | 42.00 x 21.00 x 4.00 Inches |










Reviews
There are no reviews yet.